Bezpłatny kurs języka angielskiego w Gminnym Ośrodku Kultury w Starym Dzikowie

Gminny Ośrodek Kulury w Starym Dzikowie ogłasza nabór na grupę 12-osobową z terenu gminy Stary Dzików  na przeprowadzenie bezpłatnego kursu języka angielskiego, który odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Starym Dzikowie.
Prosimy o zgłoszenia chęci udziału do Gminnego Ośrodka Kultury w Starym Dzikowie lub telefonicznie: GOK - 166318045, Edyta Panek - 884789624.
Warunki uczestnictwa w darmowym szkoleniu:
-wiek powyżej 25 r.ż.;
-zamieszkanie na Podkarpaciu
-osoby pracujące lub bezrobotne,
-studenci
-emeryci, renciści
-osoby nie mające własnej działalności gospodarczej;
W ramach szkolenia oferujemy bezpłatnie :
-materiały szkoleniowe,
-egzamin po kursie,
Grupy są 12 osobowe
INFORMACJE O SZKOLENIU: Celem kursu jest nabycie przez uczestników podstawowych kompetencji językowych na poziomie A1-A2. Kursanci poznają zwroty i wyrażenia niezbędne w podstawowej komunikacji w języku angielskim
w różnych sytuacjach życiowych, z którymi uczestnicy mogą się spotkać w czasie wyjazdu za granicę lub w pobieżnych kontaktach z obcokrajowcami w Polsce. Nacisk położony jest na praktyczne użycie języka angielskiego w mowie oraz rozumienie podstawowych zwrotów w wyuczonych i przewidywalnych kontekstach.