Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?


wyniki

Dzień Kobiet

W niedzielę 5 marca Gminny Ośrodek Kultury w Starym Dzikowie wypełnił się po brzegi mieszkankami gminy Stary Dzików. Wszystko za sprawą organizowanego w tym dniu spotkania dla pań z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Po przywitaniu i złożeniu życzeń  przez Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Starym Dzikowie – Leszka Króla oraz Sekretarza Gminy – Marka Buczko na scenie wystąpiła Marzena Chamiga wykonując piosenkę „Damą być”. Kolejno na scenie pojawił się z debiutanckim występem zespół RADSOŁ, porywając panie do wspólnego śpiewania. Następnie w świat iluzji wprowadził Artur Zalwert – iluzjonista z Krakowa, „serwując” dla pań wiele sztuczek, a także sporą dawkę śmiechu. „Na deser” wystąpił duet „Mariusz i Marek”, a w przerwach pomiędzy piosenkami , pan Zdzisław Polak zarecytował autorskie wiersze.

Nie zabrakło życzeń, tradycyjnego „sto lat” oraz pięknych róż dla wszystkich uczestniczek spotkania. W przerwach pomiędzy występami odbywało się losowanie nagród w loterii fantowej. Sponsorzy nagród w loterii to:

- Radni Gminy Stary Dzików

- Kwiatkowski Stanisław – Usługi Stolarskie Oleszyce

- Ryszard Czajkowski – Firma Handlowo – Usługowa

- Mariusz Hulak – Firma Trans-Bus

- Zbigniew Stachów – Firma Stakov

- Wieńczysław Szwed – Apteka w Starym Dzikowie

- Tadeusz Gazdan – Stara Gospoda w Starym Dzikowie

- Marta Cierpisz – Salon Fryzjerski

- Karolina Dyndał- Salon Kosmetyczny Eksplozja Urody

Na zakończenie wszystkie Panie zostały zaproszone na kawę i ciasto.

Wszystko to przyczyniło się do uroczystego uczczenia Święta Kobiet, który już po raz kolejny cieszy się dużym zainteresowaniem Pań.

Serdecznie dziękujemy artystom oraz sponsorom za wspaniałą współpracę, a wszystkim Paniom za przybycie i świetną zabawę.

 

Galeria

 

Autor: Edyta Panek