Ferie w Gminnym Ośrodku Kultury w Starym Dzikowie

Ferie to czas odpoczynku dla dzieci, ale Gminny Ośrodek Kultury w Starym Dzikowie nie pozwolił im się nudzić. W czasie ferii odbywały się zajęcia plastyczne i taneczne dla dzieci. Zajęcia to tylko jedna z kilku propozycji  Gminnego Ośrodka Kultury na tegoroczne ferie. We wtorek grupa 50-cio osobowa z terenu Gminy Stary Dzików wzięła udział w wyjeździe na lodowisko do Cieszanowa. Dzień później odbył się integracyjny  bal karnawały dla dzieci i młodzieży w zaprzyjaźnionym Gminnym Ośrodku Kultury w Obszy. Na zakończenie ferii zostało zorganizowane ognisko przy leśniczówce w Zabiałej. Było pieczenie kiełbasek, jeżdżenie na workach oraz dużo radości przy rzucaniu się śnieżkami. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę przez okres ferii.