Koncert Kolęd i Pastorałek

W niedzielę 6 stycznia 2019r. w kościele parafialnym w Starym Dzikowie odbył się Gminny Koncert Kolęd i Pastorałek. W koncercie wzięło udział 4 zespoły oraz wokaliści: Koło Gospodyń Wiejskich ze Starego Dzikowa, Koło Gospodyń Wiejskich z Ułazowa, Koło Gospodyń Wiejskich w Moszczanicy,  Wiktoria i Oliwia Wawrejko, Anna Barszczowska, Gabriel Kwiatkowski, Klaudia Krupczak, Daria Wrębiak, Marzena Chamiga, Jessica Wrębiak, oraz gościnnie Zespół „Miriam” z Dachnowa.

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas na przygotowanie i udział w koncercie oraz za zaangażowanie, które przyczynia się do kultywowania tradycji chrześcijańskiej oraz obyczajów naszych ojców i pozwala zachować dziedzictwo kulturowe dla przyszłych pokoleń.

Organizatorzy: Wójt Gminy Stary Dzików, Proboszcz Parafii w Starym Dzikowie, Gminny Ośrodek Kultury w Starym Dzikowie.