Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Śpiewać każdy może"

Od 11 lat końcem maja lub początkiem czerwca Gminny Ośrodek Kultury organizował Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Śpiewać każdy może". Konkurs od początku cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego rozszerzyliśmy jego zakres i od kilku lat odbywał się piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Oprócz konkursu staraliśmy się przygotować szeroką i ciekawą ofertę dla dzieci, aby ten dzień spędziły wesoło.

Niestety w tym roku z powodu obostrzeń nałożonych na skutek pandemii jesteśmy zmuszeni odwołać piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka, ale nie rezygnujemy z przeprowadzenia Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Śpiewać każdy może".

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież z terenu gminy Stary Dzików w wieku 3-15 lat do wzięcia udziału. Wystarczy przygotować ulubioną piosenkę, nagrać swoje wykonanie w postaci filmiku (poproście o pomoc rodziców, rodzeństwo) i przesłać je do nas na adres e-mail: kultura@starydzikow.pl lub w wiadomości na fanpage GOK (www.facebook.com/gokstarydzikow/ ).

Czekają na Was ciekawe nagrody.

Na nagrania czekamy do 29 maja. Wyniki zostaną ogłoszone 1 czerwca. Zapraszamy serdecznie !!!

*wysłanie nagrania będzie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na udostępnienie nagrania na fanpage GOK.