"Przestrzeń Małego Czytelnika"

„Przestrzeń Małego Czytelnika” już jest w naszej bibliotece. Projekt jest realizowany dzięki utworzeniu grupy nieformalnej (Lidia Waszczuk, Ewa Sokal, Edyta Kołodziej, Edyta Panek, Ewelina Kopta - Grzebiennik, Katarzyna Goraj - Witko) przy "Stowarzyszeniu Pomóżmy Razem" w ramach programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich pt. „Aktywne Pogranicze”. Celem projektu jest pobudzenie aktywności społecznej i aktywizacja mieszkańców przygranicznych powiatów hrubieszowskiego, tomaszowskiego i lubaczowskiego, poprzez wsparcie inicjatyw oddolnych realizowanych przez mieszkańców na rzecz swoich społeczności. Mamy nadzieję, że nowe mebelki i stoliki zachęcą dzieci i rodziców do konstruktywnego spędzania czasu w bibliotece. Zapraszamy !

Autor: Lidia Waszczuk